15 sierpnia 2014

Postanowiłam po raz pierwszy wziąć udział w wyzwaniu Kreatywnego Kufra: Na tą okoliczność powstała zawieszka w beżu, brązie i lekko połyskującym złocie- jak drobinki złota na zdjęciu. Czy mi się udało sprostać wyzwaniu? Do Was należy opinia./ I decided for the first time to take part in the challenge Kreatywnego Kufra: : In this circumstance was established pendant in beige, bronze and slightly shimmering gold flecks - as pictured. If I could meet the challenge? Opinion belongs to you. 

Wyzwanie - Foto Inspiracja #3

  

 
 

 

 

5 komentarzy:

 1. Bardzo ładna praca, swoją drogą to właśnie przejrzałam Twojego bloga i jestem zdziwiona, że robiąc tak piękne prace (a za sutaszem nie przepadam tak bardzo) masz małe grono obserwatorów. Kurczę, Twoje rzeczy naprawdę można nosić, bo nie są jakieś przesadzone i mają bardzo dobrze dobrane kolory.
  Czy podasz może swój email? Szukam go, ale nigdzie nie zauważyłam na blogu.
  pozdrawiam serdecznie,
  Agata
  www.inaurem.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo piękne rzeczy robisz. Niezmiernie się cieszę, ze trafiłam na Twojego bloga. Szczególnie podoba mi się łączenie sutaszu z innymi materiałami. Zgadzam się z poprzedniczką, Twoje prace są w sam raz, nie takie barokowe - operowe i ze sznytem.
  Oryginalne. Chętnie będę do Ciebie zaglądać.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za miły komentarz. Zapraszam do oglądania i komentowania. Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń